18.4.2026
Terezské údolí
Dnes jsme vyrazili bádat a užívat si krásný jarní den do malebného Terezského údolí. Bahnili jsme se, ukrývali před hladovými tyranosaury, nořili do listí i do vody Šumice a objevovali. Co jsme asi nejvíc obdivovali? Desítky ohnivců, kloboučky porostnice mnohotvárné, mladé mloky, raky říční, žluťásky, bělásky, drvopleně, blatouchy, lejsky bělokrké, prostě to bylo fajn.
























































































































































































