Vítejte na stránkách našeho kmene

          

Jsme Lid Medvědího potoka a jsme členy spolku Mladí ochránci přírody. Scházíme se v Domě dětí a mládeže v Olomouci na tř. 17. listopadu 47. V pondělí mají schůzky Mývali, v úterý Bzučiví medvídci, ve středu Blatouši a Blešivci, ve čtvrtek Mloci a v pátek Sklípkani. Patří k nám také předškoláčci Plšíci a Zelené lístečky.

Fotografie na našich stránkách slouží výhradně k propagaci činnosti našeho spolku a ochrany přírody. Pokud nesouhlasíte s uveřejněním některé z nich, obraťte se na nás: moplmp@seznam.cz , oprava bude provedena v nejbližším možném termínu.

1980 - 2020 ...

Novinky

Od 11. května zahajujeme činnost - podrobnosti šly e-mailem.

Výroční zpráva za rok 2019

Mapa výprav

pozorování

 

pozorování

 

viděli jsme

pozorování

viděli jsme

VÝSLEDKY KK ZL

VÝSLEDKY ZK Zlatého listu

trasa        pozorování

viděli jsme

viděli jsme

1. kmenová

pozorování

 

 

 

naše obhajoba

výsledky krajského kola Zlatého listu

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍHO KOLA ZLATÉHO LISTU v OLOMOUCI

viděli jsme

Výsledky III. kmenové najdete v odkazu SOUTĚŽE a na naší nástěnce.

 

VIDĚLI JSME

 

 

pozorování

pozorávání

Knihy jsou nejlepší ...

 

Fotografie na našich stránkách zhotovili Lenka Calábková, Jaroslav Marx, Petra Barveníčková, Tomáš Brázda, Kateřina Čechová, Alina Antošová, Jana Skopalíková, Jan Antoš, Petra Koppová, Vendula Marxová, Ondřej Skopal, Anna Chytilová, Kateřina Bundilová, Robert Minařík, David Polach, Hana Roubalíková , Karolína Jašíčková , Zdeněk Maté, Michal Král, Anna Poláková, Alice Zachařová, Kamila Minaříková, Ivana Šrámková, Jan Mrozek, Marie Zdráhalová, Vojtěch Rudorfer, Ondřej Belfín, Šárka Sperottová, Filip Nevřala, Klára Mičunková, Daniel Dostál , Kateřina Ševčíková, Vladimír Janek, Hedvika Šálková, Jakub Šálek, Jiří Růžička

Jaroslav Marx, Kateřina Havlická a Daniel Dostál

aktualizace Jaroslav Marx